Nowy numer 08/2020 Archiwum

Świąteczna paczka dla hospicjum

Prezent dla koszalińskiej placówki właśnie się szykuje. Można mieć w nim swój udział.

Liczy się każda złotówka. Dzięki niej paczka ze środkami czystości i kosmetykami codziennego użytku będzie jeszcze większa.

- Po rozmowie z władzami placówki uzgodniliśmy, że są to rzeczy niezbędne i zawsze potrzebne. Dlatego zdecydowałem się, że to będzie najlepszy prezent - tłumaczy Jakub Gałka, inicjator zbiórki funduszy na rzecz koszalińskiego Hospicjum im św. Maksymiliana M. Kolbego w Koszalinie.

Choć dzisiaj studiuje w Szczecinie, od dzieciństwa związany jest z placówką. Przede wszystkim za sprawą mamy - wolontariuszki, ale sam również nie raz i nie dwa kwestował dla hospicjum.

- Wiem, jakie to ważne i wyjątkowe miejsce - dodaje.

Akcję można wspomóc za pośrednictwem portalu Zrzutka.pl.

- Współpracuję z firmą, oferującą kosmetyki wysokiej jakości. Namówiłem znajomych z grupy i postanowiliśmy zrezygnować ze swojej marży, żeby móc kupić te środki jeszcze taniej. Chcemy jeszcze przed świętami dotrzeć z naszym prezentem do hospicjum - dodaje inicjator zbiórki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama