Nowy numer 08/2020 Archiwum

Wkrótce IX Charytatywny Koncert Bożonarodzeniowy

Białogardzcy artyści zapraszają na wydarzenie, które połączy doznania muzyczne z pomocą potrzebującym. W tym roku beneficjentem charytatywnego kolędowania będzie oddział dziecięcy i noworodkowy miejscowego szpitala.

Charytatywne kolędowanie na koniec roku na dobre wpisało się w kalendarz białogardzkich wydarzeń. Pomaganie potrzebującym jednoczy co roku muzyków, przedsiębiorców, instytucje, a nade wszystko samych mieszkańców miasta.

O tym, jakie są potrzeby szpitala, co będzie można wylicytować podczas koncertu i jakie jeszcze atrakcje czekają na wszystkich, którzy przybędą 28 grudnia do kościoła Mariackiego, mówiono podczas konferencji prasowej w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Opowiadała o tym Bożena Smolińska, ordynator oddziału dziecięcego i noworodkowego Szpitala Powiatowego w Białogardzie oraz Paweł Mielcarek, dyrygent Białogardzkiego Chóru Kameralnego "Bel Canto", który jest gospodarzem wydarzenia.

Konferencja Koncert Charytatywny.
Gość Koszaliński

IX Charytatywny Koncert Bożonarodzeniowy odbędzie się 28 grudnia w białogardzkim kościele Mariackim o godz. 19.

Nasza redakcja co roku sprawuje patronat medialny nad wydarzeniem.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama