Nowy numer 08/2020 Archiwum

Spotkanie przy poświątecznym stole

W Wałczu na poświąteczne spotkanie zaproszeni są ubodzy, samotni, starsi. Zasiądą do stołu na miejskim placu.

Dania, która zostają po świętach można nie tylko przekazać do wyznaczonych miejsc, skąd są dystrybuowane pomiędzy ubogich i potrzebujących.

W Wałczu grupa osób wpadła na pomysł, by zastawić nimi stół na miejskim placu, a do uczty zaprosić tych, którzy chcą się przysiąść, zwłaszcza ubogich, samotnych, chorych, bezdomnych, starszych.

Spotkanie przy poświątecznym stole odbędzie się 27 grudnia o godz.13 na Placu Wolności w Wałczu.

Chętni, którzy chcieliby dostarczyć potrawy na to spotkanie, mogą przynieść gotowe dania 27 grudnia do godz. 11.30.

Organizatorami wydarzenia są Barbara Łazuka-Fierek, Izabela Górska, Bartosz Zasada, Zdzisław Ryder, Jakub Bielawa, wicewojewoda zachodniopomorski Marek Subocz, Prawo i Sprawiedliwość powiatu wałeckiego, Parafialny Zespół Caritas działający przy parafii pw. św. Mikołaja w Wałczu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama