Nowy numer 08/2020 Archiwum

Czujemy się potrzebni

W diecezji jest ich około 5 tysięcy. Codziennie modlą się w intencji kapłanów i kleryków, wołają o nowe powołania. Część z nich przyjechała na noworoczne spotkanie do Wyższego Seminarium Duchownego.

Witał ich pełniący obowiązki rektora ks. Jarosław Kwiecień. – Jesteśmy szczęściarzami. Inaczej nam się żyje, bo jest ktoś, dla kogo jesteśmy ważni. Dorastamy do tego, by być wam za to właściwie wdzięczni i wciąż jesteśmy wdzięczni za mało. Za każdego z was, za każdego, kto nie mógł dzisiaj tu przyjechać, a modlitwą, pamięcią, bólem jest przy nas, ofiarując to wszystko Bogu – mówił na rozpoczęcie Eucharystii sprawowanej w intencji wszystkich członków Rodziny Przyjaciół Seminarium Koszalińskiego.

Dostępne jest 25% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama