Nowy numer 08/2020 Archiwum

Pociągiem na beatyfikację Prymasa Tysiąclecia

Diecezja koszalińsko-kołobrzeska wraz z PKP Intercity organizuje specjalny pociąg pielgrzymkowy, którym wierni będą mogli pojechać na beatyfikację sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

7 czerwca br., w południe, na placu Józefa Piłsudskiego w Warszawie, w obecności papieskiego delegata kard. Angelo Becciu, odbędzie się uroczysta beatyfikacja sługi Bożego kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia.

Wierni z diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej będą mogli wziąć udział w tych uroczystościach w grupie zorganizowanej.

Diecezja wraz z PKP Intercity organizuje specjalny pociąg pielgrzymkowy, który przejedzie przez naszą diecezję, by zabrać wiernych. Stacje, na których zatrzyma się pociąg podczas tego nocnego przejazdu to: Słupsk (stacja początkowa) – Sławno – Koszalin – Białogard – Szczecinek – Jastrowie – Piła – Warszawa Centralna. Powrót po uroczystościach odbędzie się tą samą trasą.

Wierni zainteresowani taką formą dotarcia do Warszawy mogą zgłaszać się do końca marca do swoich duszpasterzy.

Istnieje także możliwość organizowania indywidualnych, samochodowych i autokarowych pielgrzymek na uroczystości beatyfikacyjne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama