Nowy numer 08/2020 Archiwum

Obchody Światowego Dnia Chorego w diecezji

Diecezjalne obchody odbędą się w Darłowie. Msze św. w intencji chorych i pracowników służby zdrowia z sakramentem namaszczenia chorych sprawowane będą w kilku szpitalach.

Światowy Dzień Chorego przypada 11 lutego. Tego dnia w kaplicach szpitalnych w Koszalinie, Słupsku, Szczecinku i Pile sprawowane będą Msze św. w intencji chorych, a także pracowników służby zdrowia. Kapelani szpitali będą także udzielali sakramentu namaszczenia chorych.

Harmonogram tych wydarzeń:

  • Koszalin, kaplica pw. św. Brata Alberta w Szpitalu Wojewódzkim, ks. Piotr Liwiński, Msza św. o 15.00
  • Słupsk, kaplica pw. św. Jana Pawła II w Szpitalu Wojewódzkim, ks. Cezary Iwanowski, Msza św. o 16.00
  • Piła, kaplica pw. Świętych Pierwszych Męczenników Polskich w Szpitalu Specjalistycznym, ks. Dariusz Presnal SDB, ks. Tadeusz Kiciński SDB, Msza św. o 16.00
  • Szczecinek, kaplica pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Szpitalu, ks. Dawid Andryszczak, Msza św. o 12.30

Diecezjalne obchody Światowego Dnia Chorego odbędą się 16 lutego w Darłowie. W tamtejszym hospicjum Mszy św. o godz. 11 będzie przewodniczył bp Krzysztof Włodarczyk.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama