Nowy numer 08/2020 Archiwum

Gwarantują: Różaniec ratuje

Mówią: o serce Maryi trzeba zawalczyć po męsku. Chwycili więc za „broń” i poszli na ulice Koszalina – walczyć o wiarę modlitwą.

Tytuł rekolekcji dla młodzieży męskiej brzmi intrygująco: „Zawalcz o Jej serce”. Na pytanie „O czyje?” organizatorzy celowo nie dali odpowiedzi od razu. Trzeba było przyjechać do Wyższego Seminarium Duchownego w pierwszy weekend lutego, by usłyszeć propozycję: odkryjmy Matkę Bożą jako kobietę. – Jednocześnie w ten sposób każdy z nas odkrywa samego siebie jako mężczyznę – wyjaśnia Hubert Haber, kleryk 5. roku. – Jednym ze sposobów jest wojowanie na różańcu. To „broń”, która ma nas prowadzić do serca Maryi. A przez Nią do serca Boga.

Dostępne jest 13% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama