GN 14/2020 Archiwum

W Koszalinie zmarł białogardzianin prawdopodobnie zakażony koronawirusem

Zmarł 67-letni mężczyzna hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim. Miał choroby współistniejące.

Hospitalizowany w koszalińskim szpitalu mężczyzna, utrzymywany w śpiączce farmakologicznej, zmarł wieczorem 25 marca. Bezpośrednim powodem śmierci było ciężkie wirusowe zapalenie płuc, prawdopodobnie o etiologii COVID-19. Pacjent miał choroby współistniejące.

Mężczyzna był hospitalizowany z powodu prawdopodobnego zakażenia koronawirusem. Z powodu pogarszającego się stanu zdrowia, został umieszczony na Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii.

Prawdopodobne zakażenie oznacza w tym przypadku objawy kliniczne, ale niejednoznaczny wynik badania. Ponadto pacjent miał kontakt z osobą z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19.

Obecnie na Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym przebywa pięcioro pacjentów: czterech ze stwierdzonym laboratoryjnie zakażeniem koronawirusem, piąta osoba czeka na wynik. Ich ogólny stan zdrowia jest dobry.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama