Nowy numer 21/2020 Archiwum

Z "Gościem" nie wychodząc z domu, odc. 1

Nie można wychodzić z domu? No to nie wychodzimy. Pomimo tego ograniczenia, idziemy z "Gościem" w gości. Rozmawiamy o bardzo ważnych rzeczach, choć nie jesteśmy śmiertelnie poważni.

Tym razem odwiedziliśmy Słupsk, a konkretnie plebanię parafii pw. św. Jana Kantego. Rozmawiamy z ks. Łukaszem Bikunem m.in. o tym, co to znaczy być tam, gdzie się jest. W czasie ograniczeń wynikających z szerzącej się epidemii to pytanie wydaje się wyjątkowo na czasie.

Ks. Łukasz jest duszpasterzem akademickim w Słupsku, katechetą, kapelanem w hospicjum, coachem, mediatorem i trenerem zastępowania agresji.

Z "Gościem" nie wychodząc z domu, odc. 1.
Gość Koszalińsko-Kołobrzeski
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama