Nowy numer 21/2020 Archiwum

Z szuflady do galerii. Sztuka w Kępicach

W Kępicach zostanie otwarta galeria, w której będą prezentowane prace mieszkańców gminy. W ten sposób powstanie przestrzeń dla lokalnych twórców do zaprezentowania się szerszej publiczności.

Jak informuje Gmina Kępice ma to być miejsce wypełnione pracami z różnych dziedzin artystycznych. Galerię rękodzieła poprowadzi Kępicki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Organizatorzy liczą, że twórcy rękodzieła, których w regionie nie brakuje, odważą się wydobyć je z przysłowiowej szuflady i zaprezentować szerszej publiczności. Ponadto prace będą prezentowane na stronach internetowych ośrodka.

- Chcemy zadbać nie tylko o przestrzeń do prezentacji lokalnych dzieł, ale zależy nam na niepowtarzalnym klimacie - mówi Małgorzata Laskowska, prezes KOSiR. - Zależy nam, aby mieszkańcy naszej gminy znaleźli tu miejsce do prezentacji swoich prac w przyjaznych warunkach. Dlatego zachęcamy wszystkich do kontaktu z nami.

Więcej informacji udziela Justyna Zimny z KOSiR (tel. 660 543 775, e-mail: kosir@kepice.pl).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama