Nowy numer 25/2021 Archiwum

Napisz list do Skrzatuskiej Matki

Biskup Edward Dajczak zaprasza swoich młodych przyjaciół do duchowej łączności z diecezjalnym sanktuarium i korespondencji z Maryją - Matką Miłości Zranionej i Naszej Nadziei.

Przez stronę www.listdoskrzatuskiejmatki.pl młodzi ludzie będą mogli napisać swoje intencje, prośby i podziękowania, które trafią przed ołtarz Maryi w skrzatuskim sanktuarium.

- Ile razy myślę o sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu, myślę o was - o młodych przyjaciołach Jezusa. Wiem, że dla wielu z was Skrzatusz jest miejscem szczególnym. To tutaj każdego roku pielgrzymuje kilka tysięcy młodych, by zawierzać przez serce Maryi swoją przyszłość, prosić o potrzebne łaski i wracać do Miłości w sakramencie pokuty i pojednania.  

W tym trudnym czasie, który razem przeżywamy, zapraszamy Was do duchowej łączności z Jezusem i Jego Skrzatuską Matką, którą czcimy w naszym diecezjalnym sanktuarium - zaprasza bp Edward Dajczak swoich młodych przyjaciół.

To przede wszystkim dla nich powstała ta strona internetowa. Wszystkie intencje młodzieży będą omadlane w każdy piątek przez posługujących w Skrzatuszu duszpasterzy i siostry.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama