Nowy numer 21/2020 Archiwum

Niespodzianka prosto z Classroomu. Widowisko o Janie Pawle II

E-szkoła inspiruje. Uczniowie i nauczyciele świdwińskiej Jedynki przygotowali widowisko o świętości papieża Polaka.

„Jan Paweł II - 100 lat świętości” – nad tym widowiskiem pracowali w ostatnich dniach podczas zajęć online uczniowie i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Świdwinie. 45-minutowy wirtualny program artystyczny powstał w ramach kół teatralnego i muzycznego, z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość.

– Postać św. Jana Pawła II jest bardzo bliska naszej Jedynkowej społeczności – mówi dyrektor PSP1 Anna Lipkowicz. – Nasza szkoła mieści się na Placu Jana Pawła II, a w jej budynku znajduje się szczególne miejsce hołdu poświęcone papieżowi – portret wraz z jego słowami: „To, co otrzymałem w latach szkolnych, do dzisiaj owocuje w moim życiu”. Te słowa towarzyszą nam na co dzień w naszej pracy z młodzieżą.

Widowisko słowno–muzyczne zostało zrealizowane dzięki pomocy Remigiusza Warcholskiego i RegaTv. Można je obejrzeć na kanale YouTube.

Jan Paweł II - 100 lat świętości.
Remigiusz Warcholski
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama