Nowy numer 21/2020 Archiwum

"Nie zastąpi Ciebie nikt" - śpiewają Janowi Pawłowi II uczniowie z Czarnego

Uczniowie czarneńskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych uczcili patrona szkoły nagraniem piosenki.

Wykonaniem utworu skomponowanego przez Romualda Lipkę na 100. rocznicę urodzin świętego papieża włączyli się do akcji Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie.

- Nie możemy uczcić naszego patrona tak, jak to robiliśmy zawsze, ale dostaliśmy zaproszenie od Instytutu do udziału w przedsięwzięciu i nie trzeba było nikogo przekonywać ani namawiać. Od razu pojawiło się mnóstwo pomysłów, jak zrealizować nagranie. Pomimo że nie możemy się spotykać, osoby zaangażowane mieszkają od siebie w odległości kilkunastu kilometrów, udało się to zrealizować – Danuta Purgał, dyrektor szkoły,  nie kryje dumy ze swoich uczniów.

W nagranie zaangażowało się kilkanaście osób: uczniów, absolwentów, a nawet nauczyciel – śpiewających i służących pomocą techniczną.

Nagranie uczniów z Czarnego można zobaczyć na facebookowym profilu szkoły. 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama