Nowy numer 21/2020 Archiwum

100x100/100. Najpierw w Skrzatuszu

18 maja o 21.37 rusza inicjatywa "100x100/100". W ciągu 100 dni 100 książek trafi do pielgrzymów. Akcja ma uczcić 100. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II.

"Zanurzeni w miłości" związani z Fundacją SMS z Nieba zainaugurowali inicjatywę "100 razy 100 na 100". W ciągu 100 dni, począwszy od setnej rocznicy urodzin papieża Polaka, zamierzają rozdać 100 książek, których przesłanie jest zbieżne z jego nauczaniem.
– Książki, które będziemy rozdawać, mają przypominać wielkiego Polaka, św. Jana Pawła II i jego wkład w historię świata. Książka Eugenii Ravasio pt. "Bóg Ojciec mówi do swoich dzieci", którą przygotowaliśmy jako pierwszą, choć skromną w objętości, jest spójna z wieloma adhortacjami i encyklikami Jana Pawła II – wyjaśnia pomysłodawca akcji ks. Rafał Jarosiewicz, szef Fundacji SMS z Nieba.

Do rozdania przygotowanych jest 30 tysięcy książek. Pierwszym miejscem, gdzie można je nieodpłatnie nabyć w ramach inicjatywy ”100x100/100", jest Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu. "Zanurzeni w Miłości" zamierzają zwiększyć ofertę tytułów, jak również miejsc, gdzie książki będą dostępne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama