Nowy numer 42/2021 Archiwum

Wygraj spływ kajakowy dla 12 osób

Do 28 czerwca można wziąć udział w konkursie. Wygraną jest wakacyjny prezent dla znajomych: grupowa wyprawa na kajaki na Pojezierzu Wałeckim.

Ośrodek Caritas St. Liborius w Ostrowcu koło Wałcza organizuje konkurs „Płyń po zdrowie”, w którym nagrodą główną jest darmowy spływ kajakowy dla 12 osób. Zwycięzca może wybrać jedną z dwóch jednodniowych tras: rzeką Dobrzycą lub szlak papieski Rurzycą.

Wystarczy polubić na Facebooku fanpage Ośrodka Caritas Ostrowiec k. Wałcza, następnie udostępnić post konkursowy i zaprosić trzy osoby do udziału w konkursie, dodając pod postem konkursowym komentarz z oznaczeniem.

Ponadto dwie kolejne osoby biorące udział w konkursie otrzymają 10 proc. zniżki na dowolny spływ kajakowy wybrany z oferty ośrodka.

Zgłoszenia do konkursu „Płyń po zdrowie” przyjmowane będą do 28 czerwca. Ogłoszenie wyników – 30 czerwca.

Jak informuje kierownik ośrodka Mateusz Kaczmarek, konkurs promuje nową bazę kajakarską i możliwość organizacji spływów kajakowych dla osób indywidualnych i grup.

Pięknie położony przy lesie i jeziorze z plażą ośrodek dysponuje ponadto boiskiem, placem zabaw oraz polem namiotowym, a także udostępnia sprzęt do nordic walkingu i rowery.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie Ośrodka Caritas Ostrowiec k. Wałcza. Więcej informacji udziela Mateusz Kaczmarek (tel. 697 061 268).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama