Nowy numer 37/2021 Archiwum

Jak trafić na rozkładówkę "Gościa Niedzielnego"? Weź udział w tym konkursie!

Chodzi o konkurs fotograficzny: "Moja rodzina w obiektywie", który organizują wspólnie Diecezjalna Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie i Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin. Nasza redakcja objęła to wydarzenie patronatem medialnym.

Celem konkursu jest propagowanie wartości rodziny jako środowiska, w którym człowiek realizuje się najpełniej jako osoba.

Chodzi w nim o wykonanie pracy promującej życie w rodzinie w formie fotoreportażu. Będzie to pewnego rodzaju historia opowiedziana obrazem z uwzględnieniem kontekstu, nawiązująca do słów św. Jana Pawła II: „Rodzina wspólnotą życia i miłości”.

Udział w konkursie polega na wykonaniu zestawu składającego się z 3-5 zdjęć. Fotografie powinny być w wersji papierowej i mieć format 15 x 21 cm. Dodatkowo prace fotograficzne należy przesłać w zapisie elektronicznym - na płycie CD lub na pendrivie - w formacie jpg. Zdjęcia mogą być kolorowe lub czarno-białe. Wszystkie muszą dotyczyć tego samego tematu. Fotoreportaż należy opatrzyć tytułem - dowolnie wybranym cytatem z nauczania Jana Pawła II - i krótko opisać jakiego zdarzenia dotyczy, gdzie został wykonany.

Prace należy przesłać do 31 sierpnia na adres: Centrum Ruchu Światło-Życie Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, ul. Seminaryjna 2A, 75-817 Koszalin.

Nagrody zostaną wręczone 11 listopada podczas dorocznej pielgrzymki Ruchu. Są nimi:

  • 1 miejsce (weekend w CEF dla całej rodziny)
  • 2 miejsce (Voucher rodzinny do kawiarni „Kawa z duszą” oraz bilet rodzinny do Parku Wodnego w Koszalinie)
  • 3 miejsce (rodzinna gra planszowa).
  • Przewidziano też nagrodę specjalną dla laureatów 1. miejsca. Jest nią rodzinny reportaż, który ukaże się na rozkładówce „Gościa Koszalińsko-Kołobrzeskiego”.

Konkurs jest adresowany do wszystkich rodzin diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej bez limitów wiekowych. Organizują go: Diecezjalna Diakonia Życia Ruchu Światło-Życie oraz Diecezjalne Duszpasterstwo Rodzin. Patronat honorowy sprawuje nad nim bp Edward Dajczak.

Szczegółowe informacje wraz z regulaminem będą dostępne niebawem na diecezjalnej stronie Ruchu Światło-Życie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama