Nowy numer 3/2021 Archiwum

Wakacyjne pielgrzymki odbędą się w innej formie. Warto dobrze zaplanować urlop!

Szanując restrykcje sanitarne, odbędą się tradycyjne pielgrzymki na Jasną Górę (rowerowa i piesza) oraz do Myśliborza. Warto zaplanować czas, aby móc wziąć udział w bogatym programie, który proponują organizatorzy.

Najwcześniej na szlak wyruszą pielgrzymi rowerowi, którzy udadzą się do Częstochowy. Tym razem pojadą w okrojonym składzie. Można jednak śledzić ich drogę oraz włączyć się dzięki transmisjom we wspólne jej przeżywanie. Więcej szczegółów o 11. Pielgrzymce Rowerowej TUTAJ.

Od 1 do 13 sierpnia przedstawiciele diecezji wezmą udział w pieszej wędrówce ze Skrzatusza do Częstochowy. Będzie to 38. Diecezjalna Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. W kilku miejscach w diecezji będą odbywały się spotkania modlitewne. Zaplanowano też liczne transmisje online z Apeli Jasnogórskich z trasy. Można też przesłać idącym swoją intencję. Więcej informacji TUTAJ.

Odbędzie się także 20. Pielgrzymka Miłosierdzia do Myśliborza. Zaplanowano ją tradycyjnie od 16 do 24 sierpnia. Będzie można włączyć się duchowo w jej przeżywanie, a także wziąć udział we Mszy św. w Myśliborzu. Więcej informacji TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama