Nowy numer 15/2021 Archiwum

Wzrastać we wspólnocie. Wielkopostne rozważania KSM

Rozpoczęły się Dni Formacyjne dla członków Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Jeszcze jutro można dołączyć do wielkopostnych ćwiczeń dla młodych.

Z powodu pandemii rekolekcje odbywają się kolejny raz za pośrednictwem platformy konferencyjnej. Wielkopostnymi rozważaniom przewodzi ks. Radosław Rakowski, duszpasterz akademicki z Poznania, autor książki „Uczynki i działania, czyli kury na Madagaskar”.

– Jest to czas bardzo ważny dla każdego KSM-owicza. Nie możemy jeszcze zgromadzić się w realu, ale stworzyliśmy po raz kolejny wirtualną przestrzeń spotkania dla członków naszego stowarzyszenia. Tęsknimy jednak za spotkaniami w naszych diecezjalnych ośrodkach – mówi Katarzyna Pietrzyk, zastępca prezesa KSM.

Wspólne modlitwy podczas rekolekcji prowadzą dla młodych alumni Wyższego Seminarium Duchownego w Koszalinie, związani ze stowarzyszeniem.

Rekolekcje zakończą się w niedzielę Mszami św. animowanymi przez młodzież w swoich parafiach.

KSM-owicze zapraszają wszystkich chętnych do udziału w sobotnich konferencjach ks. Radosława o godz. 10, 15 i 18. Link do spotkań na żywo dostępny jest na fanpage'u KSM Diecezji Koszaliński-Kołobrzeskiej.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama