Nowy numer 20/2024 Archiwum

Pozwól odnaleźć się Miłości

Przez trzy marcowe wieczory w kołobrzeskiej bazylice odbędą się wielkopostne spotkania modlitewne. Poprowadzi je ks. Rafał Jaroszewicz z ekipą świeckich ewangelizatorów.

Spotkania w bazylice pod hasłem „Pozwól odnaleźć się Miłości” odbędą się 10, 11 i 12 marca. Każde rozpoczynać będzie Msza św. o godz. 19. Na to Triduum Wielkopostne zaprasza kołobrzeska Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Metanoia.  

- Jako wspólnota, podobnie jak cały Kościół, przeżywaliśmy od roku trudne chwile związane z pandemią i ograniczeniami z niej wynikającymi. Brak możliwości cotygodniowych spotkań formacyjno-modlitewnych mocno dał się wspólnocie we znaki. Spotkania online nie są w stanie zastąpić wspólnej modlitwy, uwielbienia, pozwoliły jednak przetrwać trudny czas i teraz wykorzystując to, że działamy przy kołobrzeskiej bazylice, wykorzystując jej wielkość i co z tym związane, że zgodnie z przepisami w Eucharystii może uczestniczyć stosunkowo dużo osób, chcemy pokazać że żyjemy i działamy - wyjaśnia Krzysztof Ukleja, lider wspólnoty.

Kołobrzeska Metanoia zaprasza nie tylko na 3 marcowe spotkania wielkopostne, ale także na cykliczne Wieczory Uwielbienia w ostatni wtorek miesiąca, a po świętach wielkanocnych na Mszę św. z modlitwą uzdrowienia.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy