Nowy numer 08/2024 Archiwum

Licytacje na Górze

Dwie licytacje już zamknięte, trzecia rusza w piątek. Chętni mogą licytować specjalne medale i wesprzeć w ten sposób budowę Centrum na Górze Chełmskiej.

Powstające Centrum Pielgrzymkowo-Turystyczne na Górze Chełmskiej wciąż się zmienia. Obecnie trwa zagospodarowywanie otoczenia, m.in. zamontowano krzesła wokół budynku. To zarazem część zewnętrznej infrastruktury Muzeum im. św. Jana Pawła II. Metalowe, specjalnie projektowane siedziska będą wyposażone w medale tłoczone ze stali kwasoodpornej i odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne. Projekt realizowany jest z pieniędzy pochodzących od darczyńców w ramach odpisu podatku za 2019 rok.

Przyjaciele Góry Chełmskiej zostali zaproszeni do wsparcia dzieła budowy centrum poprzez licytację medali. Dwie serie już się zakończyły, trzecia rusza 23 kwietnia o godz. 17 na fanpage'u Fundacji Przymierze. Licytacja zostanie zamknięta 27 kwietnia o godz. 20.

- Przygotowaliśmy trzy serie licytacji medali, każda po 11 sztuk. To serie limitowane, łącznie wylicytujemy 33 medale dla 33 siedzisk - mówi s. Paulina Kopacz, prezes Fundacji "Przymierze", odpowiedzialnej za budowę centrum. - Cieszymy się, bo udało nam się już zakończyć dwie serie i rozpoczynamy ostatnią. Już teraz dziękujemy wszystkim przyjaciołom Góry za udział w licytacjach, a przede wszystkim za dar serca, wsparcie i hojność. Dochód z tych licytacji przeznaczymy na kolejne inwestycje związane z budową, a jest ich przed nami sporo.

Licytacje na Górze   Medale to dar na rzecz Centrum Pielgrzymkowo-Turystycznego od firmy, która je wytłoczyła. Archiwum Fundacji "Przymierze"
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy