Nowy numer 08/2024 Archiwum

Uzdrowienie przez przebaczenie. Rekolekcje na żywo i w sieci

Pielęgnowane w sobie mniejsze i większe zranienia, hodowana złość, brak wybaczenia - to wszystko odbija się na zdrowiu duszy i ciała. No i czy uczniowie Jezusa mogą nie przebaczać? O tym między innymi można posłuchać na rekolekcjach transmitowanych z Białogardu.

Nauk rekolekcyjnych można słuchać co poniedziałek w transmisji na żywo z białogardzkiego kościoła Mariackiego lub odtwarzać je w dowolnym czasie. Zajrzeć raz albo wracać po więcej. "Akcja 77 - Uzdrowienie przez przebaczenie" potrwa do 21 czerwca.

- Nie mamy wyjścia, musimy przebaczać. Jeżeli przebaczycie ludziom przewinienia, to Ojciec Niebieski wam przebaczy; jeżeli nie przebaczycie - On wam nie przebaczy. Jeżeli jesteś uczniem Jezusa, to to właśnie jest twój styl życia. Błogosławisz! Nawet jeśli się gniewam, do czego mam prawo, nie mogę nie stanąć w autorytecie słowa Bożego i nie powiedzieć "przepraszam" - tłumaczy prowadzący nauki ks. Tomasz Kędzierski i opiekun wspólnoty "Dzieci Boże" Odnowy w Duchu Świętym.

Pomysł na rekolekcje "Uzdrowienie przez przebaczenie" zrodził się właśnie w ich głowach.

- Z jednej strony to pomysł na odświeżenie nas po marazmie covidowym, z drugiej odpowiedź na pojawiające się pytania, wątpliwości i prośby, by właśnie o tym rozmawiać. Nie potrafimy przebaczać sobie, innym i bardzo często Panu Bogu - przyznaje Anna Urbanowicz, liderka wspólnoty.

Rekolekcje odbywają się w kościele Narodzenia NMP w Białogardzie co poniedziałek do 21 czerwca. Rozpoczynają się Mszą św. o godz. 18. Dołączyć można zarówno w kościele, jak i przed ekranami monitorów, śledząc transmisję na parafialnym kanale YouTube.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy