Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Sercem z Ukrainą

Ukraińscy artyści wspierani przez polskich wykonawców zapraszają na wyjątkowy koncert charytatywny.

W najbliższą sobotę o godz. 17 w Białogardzie odbędzie się koncert, z którego dochód pomoże uciekającym przed wojną mieszkańcom Ukrainy.

- Zatytułowaliśmy ten koncert „Sercem z Ukrainą”. Zaprosiliśmy do udziału artystów, których serca są w tej chwili w walczącej Ukrainie, razem z ich rodzinami i przyjaciółmi, z którymi są w kontakcie. Oddają swój talent, żeby im pomóc i poprosić o pomoc także mieszkańców Białogardu i okolic - mówi Paweł Mielcarek, dyrygent Białogardzkiego Chóru Kameralnego Bel Canto.

Na scenie Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie, które organizuje wydarzenie wystąpią saksofonista Maxim Verbitski, skrzypaczka Anastazja Studzińska, gitarzysta Mikołaj Podolski, sopranistka Victoria Fedotova oraz prowadzony przez nią chór „Majsterina pisni” Ukraińskiego Stowarzyszenia Majsterina. Zwieńczeniem koncertu będzie występ białogardzkiego chóru.

- Występ krótki, ale z przesłaniem. Wykonamy „Modlitwę o pokój” Norberta Blachy oraz „Hymn Trzeciego Tysiąclecia” Mirosława Gałęskiego - zaprasza Paweł Mielcarek.

Dochód z koncertu w całości zostanie przekazany na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Wszyscy występujący i realizujący koncert nie pobierają honorarium za występ.

Bilety-cegiełki w cenie 50 zł są do nabycia w biurze CKiSE lub kasie Kina Centrum. Można również dokonywać rezerwacji telefonicznej: 94 311 90 90, 885 85 65 65.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy