Nowy Numer 16/2024 Archiwum

Charytatywne balowanie

W Karlinie zaplanowano je na 19 listopada. Dobrą zabawą i licytacjami parafianie chcą zasilić konto remontowe parafii św. Michała Archanioła.

Bal przygotowują rada parafialna karlińskiej wspólnoty oraz Urząd Miasta. Celem wydarzenia jest zebranie pieniędzy, które umożliwią przeprowadzenie prac remontowych na plebanii. Pomogą w tym zarówno bilety cegiełki, jak i licytacje, na które fanty zapewnili lokalni przedsiębiorcy.

Bal to nowość w karlińskiej parafii. - Po raz pierwszy parafianom (i nie tylko) proponujemy udział w takiej formie wsparcia. W innych parafiach się sprawdza, więc mamy nadzieję, że i w Karlinie pomysł się spodoba. Może nasz bal będzie alternatywą dla imprezy andrzejkowej, dając jednocześnie sposobność dołożenia się do parafialnego funduszu remontowego - zaprasza Iwona Rytwińska, stojąca na czele miejscowej rady parafialnej.

I Bal Charytatywny w Karlinie rozpocznie się 19 listopada o godz. 19 w hali Homanit. Bilety można kupić w różnych punktach miasta, m.in. w sklepie z dewocjonaliami przy kościele lub wpłacając pieniądze na konto parafialne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy