Spotkanie z Samarytanką. Rekolekcje biblijne w Skrzatuszu

To propozycja dla tych, którzy chcą wejść w nowy rok inaczej: blisko Maryi, w ciszy, z Pismem Świętym w ręku.

Spotkanie Jezusa z Samarytanką. Spotkanie pragnienia – taki tytuł mają rekolekcje, które odbędą się w Skrzatuszu na przełomie starego i nowego roku. Ich uczestnicy spędzą dni od 29 grudnia 2022 do 1 stycznia 2023, rozważając słowa Pisma Świętego i – co podkreślają organizatorzy – w ciszy.

Przewodnikiem będzie s. Judyta Pudełko, siostra ze Zgromadzenia Sióstr Uczennic Boskiego Mistrza, doktor teologii biblijnej, doktor habilitowana w dziedzinie nauk teologicznych, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie.

Jest absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Studium Biblicum Franciscanum w Jerozolimie, gdzie uzyskała licencjat z nauk biblijnych i archeologii. Wykorzystuje zdobyte wykształcenie m.in. jako członek Stowarzyszenia Biblistów Polskich i przewodniczka grup pielgrzymkowych w Ziemi Świętej.

Zaangażowana jest w duszpasterstwo biblijne i popularyzowanie lectio divina. Ma na swoim koncie również liczne publikacje o charakterze naukowym i popularnym.  

Zgłoszenia do udziału w rekolekcjach należy kierować do s. Goretti: tel. 698 446 375; e-mail: domskrzatusz@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..