Reklama

Kursy Szkoły Nowej Ewangelizacji

Chcesz się rozwijać w charyzmatach, ale nie bardzo wiesz, jak się na nie otwierać? Nie wiesz, jak odważnie podejmować decyzje albo jak odkrywać siłę swojej kobiecości? A może potrzebujesz zacząć wszystko od nowa? Sprawdź, czy znajdziesz coś siebie.

Najbliższe tygodnie dadzą okazję do rozwoju duchowego na kursach i rekolekcjach w Koszalinie organizowanych przez SNE. Sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie.

– Większa oferta daje możliwość lepszego dopasowania kursu dla swoich konkretnych potrzeb, sytuacji, w której są oni czy ich wspólnota. Kursy mają pomóc osobom znajdującym się na konkretnym etapie życia i rozwoju duchowego. Jeśli chcą się rozwijać w charyzmatach, ale nie wiedzą, jak się na nie otwierać, pomoże im KAMCH – zarówno w organizowaniu spotkań, jak i modlitwie osobistej. Kurs Jozue pomaga podejmować decyzje oparte o Boga, decyzje odważne i niosące konkretne wartości, a Kurs Maria Magdalena pomaga w odkrywaniu piękna kobiecości, ale również przeżywania relacji z Bogiem w kluczu wychodzenia ze swoich słabości – reklamuje ofertę SNE diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej jej szef, ks. Rafał Jarosiewcz.

Najbliższy kurs to weekendowy Kurs Animacji Modlitwy Charyzmatycznej, który odbędzie się od 20 do 22 stycznia w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym.

Także na styczeń, choć w innej formie, zaplanowany jest Kurs Nowe Życie. Odbywać się będzie w Domu Parafialnym przy katedrze w Koszalinie, ul. Chrobrego 7 przez trzy kolejne wieczory od 23 do 25 stycznia.

Ostatni weekend stycznia to Kurs Jozue. Odbędzie się w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

Zaś na początku lutego zaplanowano coś wyłącznie dla pań. Kurs Maria Magdalena odbędzie się w dniach od 3 do 5 lutego w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

Warto się pospieszyć ze zgłoszeniami, bo liczba miejsc jest ograniczona. 

Szczegóły i informacje o innych wydarzeniach organizowanych przez SNE na stronie internetowej.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..