Nowy numer 08/2024 Archiwum

Słupscy Wojownicy Maryi zapraszają panów, by wstąpili w ich szeregi.

Swoje zaproszenie kierują do wszystkich mężczyzn, którzy chcą budować wiarę, pogłębiać relację z Bogiem i zmieniać swoje życie na lepsze.

- Do tych, którzy chcą być lepszym tatą i mężem. Którzy nie radzą sobie ze swoimi grzechami, ale chcą z nimi zerwać. Którzy chcą ratować swoje małżeństwa, rodziny. Nie ma takiej sytuacji, której nie da się zmienić z pomocą różańca - wyjaśnia Artur Dudziński, lider słupskiej wspólnoty działającej w parafii Świętej Rodziny.

- Bracie, czekamy właśnie na ciebie takiego, jaki jesteś. Dołącz do nas. Bo gdzie dwóch lub trzech modli się w imię Pana, tam On jest pośród nas - piszą słupscy Wojownicy Maryi na swoim facebookowym profilu.

Swój apel panowie kierują również do kobiet:

- Drogie panie, jeśli widzicie, że wasz mąż, narzeczony czy chłopak nie radzi sobie ze swoimi grzechami, słabościami, a chcecie by byli lepsi, to jest ta wspólnota właśnie dla nich - przekonują. 

Wojownicy Maryi to maryjna wspólnota męska, która zawiązała się podczas odbywających się cyklicznie otwartych spotkań formacyjnych dla mężczyzn w Lądzie. Jej założycielem jest ks. Dominik Chmielewski, salezjanin.

W Słupsku panowie gromadzą się m.in. na prowadzonym przez męskie wspólnoty Różańcu oraz na comiesięcznych spotkaniach regionalnych. Najbliższe spotkanie w parafii Świętej Rodziny odbędzie się 19 lutego o godz. 15, zaś wcześniej 4 lutego o godz. 9 panowie zapraszają na Mszę św. i do wspólnej modlitwy różańcowej w pierwszą sobotę miesiąca.

Zainteresowani wspólnotą mogą kontaktować się za pośrednictwem profilu facebookowego oraz pisać na adres mailowy wojownicymaryi.slupsk@gmail.com.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy