Koszalińsko-Kołobrzeski

Tydzień dla rodziny

Spotkania ze specjalistami i konferencje, ale i wypad do kina, lekcja tańca czy randka małżeńska. Podczas tygodnia dedykowanego rodzinom w Pile będzie się sporo działo.

Na trwające przez okrągły tydzień, od 17 do 23 kwietnia, wydarzenia zaprasza Domowy Kościół z parafii NMP Wspomożenia Wiernych.

- Zwracamy uwagę na rodzinę w kontekście rozmaitych stających obecnie wobec niej zagrożeń. Zaplanowaliśmy szereg spotkań, które mogą dać konkretną treść, konkretne odpowiedzi, ale i umocnienie - wyjaśnia opiekujący się wspólnotą ks. Andrzej Pawłowski.

- Spotkania są otwarte, zaproszenie kierujemy nie tylko do rodzin zaangażowanych w Kościół - zachęca duszpasterz.

Pilski Tydzień dla rodziny rozpocznie się poniedziałkowym radosnym uwielbieniem. Potem przez kolejne wieczory małżonkowie będą mogli skorzystać z pomocy fachowców, świeckich i duchownych, którzy podpowiedzą m.in. jak odkrywać talenty, motywować czy prowadzić dzieci do Boga.

Tydzień dla rodziny   Materiały prasowe

Ale nie samą wiedzą człowiek żyje, dlatego organizatorzy zapraszają do kina lub na lekcję tańca, a nawet na małżeńską randkę. Na finał przewidziano koncerty i świadectwa Izabeli Laskowskiej z zespołem i Krzysztofa Antkowiaka.

Wydarzenia będą odbywać się w różnych punktach miasta.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..