Nowy numer 08/2024 Archiwum

Trzy popołudnia w trzy miesiące

To propozycja dla osób, które pragną odnowić i pogłębić relację małżeńską. Pierwsze spotkanie 13 stycznia w Koszalinie.

Koszalińska Wspólnota Emmanuel zaprasza na cykl spotkań pn. „Miłość i Prawda” wszystkie małżeństwa, które pragną odnowić i pogłębić relację małżeńską, ale też ożywić i odkryć dialog z Bogiem.

Cykl trzech spotkań rozpocznie się 13 stycznia i odbędzie się w sali kominkowej w parafii pw. św. Wojciecha w Koszalinie. Spotkania poprowadzą małżeństwa ze Wspólnoty Emmanuel wraz z ks. Wojciechem Parfianowiczem.

‒ Przyjrzymy się trudnościom życia małżeńskiego i sposobom ich pokonywania. W trakcie spotkań będziemy wspólnie modlić się, słuchać konferencji, świadectw, będzie okazja do rozmów przy dobrej kawie i słodkościach – informują Karolina i Piotr Grandowie.
Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 stycznia 2024 roku i rozpocznie się o godzinie 16 w sali kominkowej w parafii pw. św. Wojciecha w Koszalinie (zbiórka przy wejściu do kaplicy od strony parkingu). Czas trwania spotkania ok. 3 godzin. Kolejne spotkania odbędą się 17 lutego i 9 marca.

Zapisy prowadzone są telefonicznie pod nr 509 229 996 (Karolina i Piotr) lub mailowo na adres mip.zachod@emmanuel.info.pl. Strona FB: Wspólnota Emmanuel w Koszalinie

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy