Nowy numer 08/2024 Archiwum

24. Przystanek Jezus

Kto chce wziąć udział w akcji ewangelizacyjnej towarzyszącej festiwalowi rockowemu, niech rezerwuje czas na przełomie lipca i sierpnia.

W ośrodku salezjańskim w Trzcińcu koło Czaplinka, a także w samym Czaplinku, będzie można spotkać ewangelizatorów towarzyszących letniemu festiwalowi Pol'and'Rock.

Jak informuje Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska, 8 lutego w domu biskupim w Koszalinie organizatorzy Przystanku Jezus spotkali się z biskupem koszalińsko-kołobrzeskim Zbigniewem Zielińskim. Na spotkaniu obecny był także ks. Rafał Jarosiewicz, szef Szkoły Nowej Ewangelizacji i Wspólnoty św. Pawła w Koszalinie.

Przystanek Jezus odbędzie się już po raz 24. Tym razem od 29 lipca do 3 sierpnia. Bazą przystankowiczów będzie Salezjański Ośrodek Wychowawczy w Trzcińcu k. Czaplinka. Udostępnione zostają im: ogrodzone pole namiotowe, parking, sanitariaty i kontenery prysznicowe, miejsce celebracji liturgicznych i rekolekcji, kaplica adoracji. Będzie tam także strefa ewangelizacyjna dostępna dla osób spoza Przystanku Jezus.

Do udziału w Przystanku Jezus zaproszone są osoby pełnoletnie formujące się we wspólnotach, grupach i ruchach parafialnych, które odkrywają w sobie chęć dzielenia się Dobrą Nowiną z innymi.

Zapisy ruszyły i potrwają do 30 czerwca. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy