Nowy numer 20/2024 Archiwum

Jezus Bogiem rzeczy niemożliwych

Pod takim hasłem odbędzie się w Białogardzie II Forum Charyzmatyczne.

Spotkanie odbędzie się w białogardzkim kościele Mariackim 15 czerwca. Jego gośćmi będą biskup senior Edward Dajczak, ks. dr Łukasz Plata – pomysłodawca i kierowca Ewangelibusa, mobilnego dzieła ewangelizacyjnego oraz Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Gościa Niedzielnego” i autor książek.

– Pomysł zrodził się, kiedy zastanawialiśmy się nad wizją naszej wspólnoty. Ten czas jest potrzebny do wzrostu, nabrania pewności siebie i spotkania z drugim człowiekiem, podzielenia się wiarą i relacją z Bogiem – mówi Anna Urbanowicz ze wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym Dzieci Boże, która działa w białogardzkiej parafii Mariackiej.

Zaproszenie na II Forum Charyzmatyczne w Białogardzie
Karolina Pawłowska /Foto Gość

– Forum jest dla każdego, kto szuka relacji z Panem Bogiem, kto chce się otworzyć, wejść głębiej w swoją wiarę, spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy – zaprasza ks. Witold Karczmarczyk, proboszcz wspólnoty.

Wydarzenie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10, której przewodniczyć będzie bp Edward Dajczak, a zakończy wieczornym nabożeństwem uzdrowienia, uwielbienia i posłania.

Zgłoszenia do 8 czerwca należy składać przez formularz na stronie Odnowy w Duchu Świętym diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Tam też znajdują się szczegółowe informacje na temat wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy