Rekolekcje dla par niesakramentalnych

Odbędą się na przełomie czerwca i lipca w Koszalinie. To propozycja dla par żyjących w wolnym związku, po rozwodzie, po ślubie cywilnym.

Początek wakacji to dobry czas na wypoczynek i nabranie sił, także tych duchowych. Dla dla par żyjących w wolnym związku, po rozwodzie, po ślubie cywilnym, taką propozycją mogą być specjalne rekolekcje zatytułowane “Jesteś ukochanym dzieckiem Boga”. Nauczanie skupione wokół tego tematu poprowadzi ks. Tomasz Westfal, duszpasterz z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Rekolekcje dla par niesakramentalnych odbędą się od 29 czerwca do 5 lipca w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie.

– Jako wspólnota Kościoła nie mamy jeszcze wielu propozycji dla osób żyjących w związkach niesakramentalnych, a sam Pan Jezus nas zachęca, by o takie osoby zadbać, by „nie złamać trzciny nadłamanej”, zaś do kobiety cudzołożnej mówi „idź i nie grzesz więcej”, bo każdego chce obdarzyć swoją miłością. Takie rekolekcje są szansą, by pokazać, że nikt nie jest wykluczony z Kościoła i ukazaniem Bożej miłości – zapowiada ks. Westfal.

Więcej informacji, w tym o kosztach, udziela oraz zapisy prowadzi ks. Tomasz Westfal pod tel. 731 741 143.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..