Koszalińsko-Kołobrzeski

Triduum dla małżonków - z widokiem na morze

To propozycja dla na początek lipca. Dla turystów i lokalsów. Tuż przy plaży w Sarbinowie.

Kościół w Sarbinowie położony jest kilkadziesiąt metrów od plaży i jest to dobre miejsce na spędzenie wieczoru – a właściwie trzech – ze współmałżonkiem i refleksją nad tym, co działa, a co mogłoby lepiej działać w małżeństwie.

Z propozycją trzech spotkań wieczornych zatytułowaną „Triduum dla małżonków” przychodzą małżonkowie Natalia i Michał Snochowie z Koszalina, którzy wraz z diecezjalnym duszpasterzem rodzin ks. Piotrem Wieteską poprowadzą spotkania, na które składają się konferencje i aranżowane rozmowy małżonków, którzy chcą podzielić się z uczestnikami własnym doświadczeniem. Jako trenerzy małżeńskich programów „Na Miłość i Życie” podpowiedzą, jakie konkretne kroki warto zrobić, by wprowadzić do małżeństwa dobrą zmianę w zakresie łagodności, szacunku, daru z siebie, czasu dla współmałżonka, czułości i przebaczenia.

Triduum dla małżonków odbędzie się 1-3 lipca (od poniedziałku do środy). W poniedziałek i wtorek będzie miało formę konferencji, która rozpocznie się o godz. 20.15 (po Mszy św. wieczornej o godz. 19.30). Konferencje potrwają 40-45 min. W środę nie będzie konferencji, natomiast małżonkowie zaproszeni są na Mszę św. o godz. 20.15, podczas której odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.

Zaproszenie na Triduum dla małżonków
Archiwum Duszpasterstwa Rodzin w Koszalinie

 

– Spotkania są otwarte dla wszystkich. To propozycja dla małżeństw niezależnie od stażu małżeńskiego. Szczególnie adresujemy je do turystów, którzy w tym czasie wypoczywają w Sarbinowie i okolicy – mówi ks. Wieteska. – Serdecznie wszystkich zapraszamy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..