Nowy numer 2/2021 Archiwum

Spotkanie z podróżnikiem

16 Października
Koszalin: kaplica Zmartwychwstania Pańskiego, ul. Piłsudskiego 37 (wejście od ul. Kościuszki), godz. 18:30
Organizator: KIK i Parafia Kościoła Ewangelicko - Metodystycznego

Udział zapowiedzieli:

Klub Inteligencji Katolickiej w Koszalinie i Parafia Kościoła Ewangelicko - Metodystycznego w Koszalinie uprzejmie zapraszają na wyjątkowe spotkanie z podróżnikiem - ks. dr. Greogrym Nealem z Irving koło Dallas na północy Teksasu.

Spotkanie odbędzie w ramach XXI Koszalińskich Dni Kultury Chrześcijańskiej, w kaplicy Zmartwychwstania Pańskiego przy ul. Piłsudskiego 37 (wejście od ul. Kościuszki) w Koszalinie w środę 16 października o godzinie 18.30. 

Ksiądz Gregory Neal jest zapalonym podróżnikiem. Upodobał sobie szczególnie rejsy statkami oceanicznymi i wycieczkowymi. Pływa nie tylko jako pasażer, lecz także jako ochotniczy kapelan na statkach Holland America Line. Warto więc odwiedzić jego strony internetowe poświęcone fotografii: 

http://www.revneal.org/cruiselinks.html oraz http://www.revneal.org/photographs.html

Przewielebny ks. dr Gregory Neal jest pastorem seniorem w parafii Kościoła Ewangelicko-Metodystycznego Nortgate w Irving i absolwentem Southern Methodist University (licencjat z historii religii i języka rosyjskiego), Duke University (magisterium z teologii biblijnej) oraz Trinity Graduate College (doktorat z teologii systematycznej i teologii Nowego Testamentu).

Pełny biogram ks. dr. Neala można znaleźć pod linkiem: http://www.revneal.org/biography.html

Pełna informacja pod linkiem: http://metodyscipomorze.wordpress.com/

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy