Nowy numer 03/2020 Archiwum
 • Kawasaki
  17.09.2017 22:00
  Ja nie rozumiem o co chodzi temu biskupowi. Przepraszają i przepraszają a wraz nie mówią prawdy. A przecież napisane jest: "24 Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Kto słucha słowa mego i wierzy w Tego, który Mnie posłał, ma życie wieczne i nie idzie na sąd, lecz ze śmierci przeszedł do życia. " J 5.24 i wcześniej; " 17 Albowiem Bóg nie posłał9 swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez Niego zbawiony. 18 Kto wierzy w Niego, nie podlega potępieniu; a kto nie wierzy, już został potępiony, bo nie uwierzył w imię Jednorodzonego Syna Bożego. " J 3.17-18
 • brus77
  18.09.2017 00:41
  J, 14, 21-24 «Jeśli Mnie kto miłuje, będzie zachowywał moją naukę, a Ojciec mój umiłuje go i przyjdziemy do niego, i mieszkanie u niego uczynimy. 24 Kto nie miłuje Mnie, ten nie zachowuje słów moich.
  doceń 1
 • adamlach
  18.09.2017 23:14
  adamlach
  Wygląda na tani emocjonalny chwyt. Jeśli Ksiądz Biskup sądził, że tym skłoni mlodych do uznania ich słabości, to mam wrażenie, że jest w błędzie. Przekaz bedzie odebrany: księża muszą mieć sporo na sumieniu, skoro sam biskup przed nami klęka.
  doceń 1
 • verbaveritatis
  09.10.2017 07:07
  Uważam, że ks.Biskup bardzo pięknie się zachował.Szkoda,że tylko anonimowo wyraził prośbę o przebaczenie.Byłoby miło,gdyby skrzywdzone dzieci ,młodzież i dorośli KK , stricte poranieni przez kapłana Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej doświadczyli łaski osobistego usłyszenia przepraszam od ks Biskupa..Jest to bardzo ważne szczególnie wszędzie tam, gdzie wyrządzane krzywdy wynikające z destrukcji Prawa Bożego niszczą wiarę młodych ludzi i deformują ich życie z Bogiem.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama