GN 08/2020 Archiwum

Co naprawdę wydarzyło się na Roli?

Tragiczne wydarzenia z 30 lipca w placówce prowadzonej przez Dom Miłosierdzia Bożego zyskują nowe światło. Okazuje się, że nie było to zabójstwo.

Na oficjalnej stronie internetowej Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie pojawiła się następująca informacja: "Podejrzany o zabójstwo został zwolniony przez prokuraturę z aresztu. Dochodzenie wykazało, że było to samobójstwo. Pokazuje nam to po raz kolejny, że potrzeba czasu, aby prawda wyszła na jaw".

O wydarzeniach z 30 lipca 2018 r., w wyniku których jeden z mieszkańców domu na Roli poniósł śmierć, pisaliśmy TUTAJ.

Do sprawy wrócimy po weekendzie.


Dom Miłosierdzia Bożego w Koszalinie, oprócz swojej głównej siedziby, prowadzi także inne domy. Jednym z nich jest dom na tzw. Roli k. Świdwina. Mieszkają tam mężczyźni, którzy poprzez życie we wspólnocie, pracę, terapię, na nowo adaptują się do funkcjonowania w społeczeństwie. Podobny dom, dla kobiet, działa w Uliszkach k. Kołobrzegu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama