Nowy Numer 28/2019 Archiwum

Moja wina, moja wina?

Okazuje się, że nie zawsze. Czasami wystarczy pewne podobieństwo. W tę historię trudno uwierzyć, choć dzieje się naprawdę.

Pan Tomasz mieszka w Parsęcku. Jest zaangażowanym parafianinem, animatorem w Ruchu Spotkań Małżeńskich, uczestnikiem Kręgu Biblijnego, a także prowadzi grupę Skautów Europy. – Pierwsza sytuacja zdarzyła się, kiedy jechaliśmy do rodziny na Wielkanoc. Przy kontroli policyjnej zostałem poinformowany, że w systemie figuruję na czerwono. Policjant stwierdził, że w pierwszej chwili chciał mnie skuć i aresztować, ale dokładnie sprawdził dane i upewnił się, że nie chodzi o mnie – opowiada pan Tomasz.

Dostępne jest 17% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL