Nowy numer 09/2020 Archiwum

Ze Skrzatusza 1 sierpnia wyruszy 37. Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

Na pielgrzymkę wciąż można się zapisać. Pątnicy wyruszą w drogę po Mszy św. o godz. 12, której w diecezjalnym sanktuarium będzie przewodniczył bp Edward Dajczak.

Pielgrzymka idzie w tym roku pod hasłem: "Wierzę w Chrystusa". 

Wszelkie informacje o najbliższych spotkaniach organizacyjnych oraz dane kontaktowe do przewodników poszczególnych grup dostępne są na oficjalnej stronie pielgrzymki.

W tym roku nowością jest specjalna aplikacja mobilna, w którą zostaną wyposażeni pielgrzymi. Ułatwi ona kontakt z przewodnikiem oraz z innymi uczestnikami pielgrzymki. Będzie ona też miała wiele innych funkcji. O przedsięwzięciu pisaliśmy w naszym materiale: Pielgrzymowanie ze smartfonem?

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama