Nowy numer 08/2020 Archiwum

Zaproszenie na Męski Różaniec

Podobnie jak poprzednie miesiące, luty rozpocznie się męską modlitwą na ulicach Koszalina.

Takie przedsięwzięcia odbywają się już w kilkunastu polskich miastach. W pierwsze soboty miesiąca mężczyźni wychodzą na ulicę z różańcami, żeby chronić bliskich, dawać świadectwo wiary i wynagradzać Niepokonalnemu Sercu Maryi. Męski Różaniec dotarł i do Koszalina.

Jak podkreślają inicjatorzy, to dopełnienie nabożeństw pierwszosobotnich.

Zaproszenie na Męski Różaniec
Mężczyźni Pustelni

- Jest to również świadectwo naszej postawy, wiary, świadomości dziedzictwa i odpowiedzialności za nie – dodaje Robert Pronobis, zapraszając na lutowy marsz.

Tym razem panowie 1 lutego wyjdą z kościoła pw. św. Józefa Rzemieślnika o 14.30 i dwójkami, główną ulicą miasta przejdą do kościoła pw. św. Wojciecha.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama