Nowy numer 08/2020 Archiwum

Warsztaty biblijne dla młodzieży w Słupsku

Była to druga tura warsztatów organizowanych przez "Civitas Christiana". Tym razem spotkanie odbyło się w V LO im. Zbigniewa Herberta w Słupsku. Z zaproszenia skorzystało ok. 100 uczniów.

Warsztaty są propozycją dla przygotowujących się do Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej oraz dla każdego ucznia szkoły średniej zainteresowanego Pismem Świętym.

Podobnie, jak podczas spotkania w Koszalinie, które odbyło się 24 stycznia w siedzibie "Civitas Christiana", przewodnikami młodych ludzi byli ks. prof. Janusz Lemański - ceniony w Polsce specjalista od Pięcioksięgu, autor licznych publikacji, komentarzy biblijnych oraz o. Piotr Włodyga - benedyktyn ze Starego Krakowa, tłumacz ksiąg biblijnych w tzw. Biblii Paulińskiej.

Warsztaty biblijne dla młodzieży w Słupsku   Słupsk, 5 lutego. Wykład ks. prof. Janusza Lemańskiego. Mateusz Gawroński

Tematyka warsztatów dotyczyła Księgi Liczb oraz 1. Listu do Koryntian.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama