Nowy numer 21/2020 Archiwum

Ósmy dzień, ósmy respirator

"Zanurzeni w Miłości" fundują i fundują. Rozpoczęli w ubiegłą niedzielę, po tygodniu zebrali pieniądze na siedem respiratorów. Zbierają na ósmy, dla kolejnego polskiego szpitala.

W niedzielę 22 marca Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej oraz Fundacja "SMS z Nieba" zainicjowały akcję "Zanurzeni w Miłości", polegającą na zbiórce pieniędzy na zakup respiratorów dla szpitali w Polsce.

Wpłacających na konto nie brakuje. Każdego dnia przybywa kolejny respirator i rośnie lista polskich szpitali, które je otrzymają.

Trafią one do Koszalina, Szczecina, Wałbrzycha, Siedlec, Lublina, Bielska Podlaskiego i Opoczna. Obecnie trwa zbiórka na respirator dla Radomia.

Więcej informacji oraz sposób wpłat na konto akcji dostępnych jest na stronie: www.zanurzeniwmilosci.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama