Nowy numer 21/2020 Archiwum

Aktualizacja: będzie respirator dla Wałcza

"Zanurzeni w Miłości" zakończyli pomyślnie zbiórkę na respirator dla szpitala w Wałczu.

Także na południe diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej trafi jeden z respiratorów, fundowanych przez darczyńców w ramach internetowej kwesty "Zanurzeni w Miłości" zainicjowanej przez Caritas Koszalińsko-Kołobrzeską i Fundację SMS z Nieba.

Od 22 marca ufundowano 9 respiratorów dla szpitali z terenu całego kraju. Pierwszy z nich trafi do Koszalina, natomiast celem rozpoczętej 30 marca zbiórki było zebranie pieniędzy na respirator dla szpitala w Wałczu. Darczyńcy i tym razem nie zawiedli - uzbierali 105 tys. złotych dla 107. Szpitala Wojskowego z Przychodnią.

Rozpoczęto kolejną, już dziesiątą, zbiórkę - dla Białej Podlaskiej.

Więcej informacji oraz sposób wpłat na konto akcji dostępnych jest na stronie: www.zanurzeniwmilosci.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama