Nowy numer 24/2021 Archiwum

Jesteśmy z Wami już dwa lata!

Strona internetowa www.koszalin.gosc.pl ruszyła w październiku 2012 roku. Czy już nas "lubisz"? Czy "lubi" nas Twój znajomy?

Pierwszy materiał na naszej stronie pojawił się 26 września 2012 roku (można go zobaczyć TUTAJ), ale strona oficjalnie ruszyła dopiero w drugiej połowie października.

Przez ten czas dziennikarze naszej redakcji wykonali ogromną pracę, publikując na stronie prawie 1,4 tys. różnych materiałów i ok. 800 galerii fotograficznych, w których jest kilkadziesiąt tysięcy zdjęć z różnych wydarzeń w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.

W niektórych artykułach są też materiały dźwiękowe i krótkie filmy.

Strona internetowa nie jest po prostu elektroniczną wersją wydania papierowego "Gościa Niedzielnego". Jest na niej o wiele więcej materiałów, które ukazują się na bieżąco i zawierają bogate galerie zdjęć.

Wiele materiałów publikowanych na naszej lokalnej stronie, trafia do serwisu ogólnopolskiego, dzięki czemu informacje o tym, co dzieje się w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej docierają do odbiorców w całym kraju. 

Przez dwa lata istnienia, naszą stronę odwiedziło ponad 110 tys. różnych użytkowników, dzięki którym odsłony możemy liczyć w milionach.

Bardzo nas cieszy ten wynik, choć w porównaniu z portalami "niekościelnymi" to zaledwie ułamek procenta. Mamy nadzieję, że jesteśmy dla wielu z Was ważnym źródłem informacji o diecezji.

Chcielibyśmy trafić do jak największej grupy mieszkańców naszej diecezji. Wiemy, że wielu z nich jeszcze o nas nie słyszało. Dziękujemy więc wszystkim, którzy przyczyniają się do promocji naszej strony i prosimy o pomoc w dotarciu do nowych użytkowników.

Dziękujemy też naszym współpracownikom. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy uważają, że w ich regionie, parafii, dzieje się coś godnego odnotowania i nagłośnienia w diecezji. Chętnie o tym napiszemy, lub poinformujemy z wyprzedzeniem na naszej stronie.

Oto lista 5 materiałów, które zanotowały dotychczas największą liczbę odsłon:

Orszak Trzech Króli w Polanowie 2014

Święcenia kapłańskie 2014

Profanacja Sanktuarium na Górze Chełmskiej 2013

Dzień Dziecka w Skrzatuszu 2013

Święcenia kapłańskie 2013

Najbardziej zadziwiający jest sukces materiału o Orszaku Trzech Króli w niewielkim Polanowie, który zanotował więcej odsłon niż relacje z tego samego wydarzenia w Koszalinie i w Słupsku.

Z dużym prawdopodobieństwem zadziałało ogłoszenie na koniec Orszaku i zaproszenie uczestników do relacji na naszej stronie. Dziękujemy za wszelkie przejawy życzliwości i za promocję online i offline. 

Kontakt z redakcją: koszalin@gosc.pl lub na naszym profilu na Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama