Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Przystań z Jezusem. Czas pomyśleć!

W lipcu odbędzie się już 3. edycja tej ogólnopolskiej akcji ewangelizacyjnej.

Do Kołobrzegu po raz kolejny przyjadą setki osób z całej Polski, które pragną ewangelizować na ulicach i plażach Kołobrzegu podczas trwającego w mieście festiwalu muzyki transowej "Sunrise".

W tym roku akcja odbędzie się w dniach 24-26 lipca. Tradycyjnie, kilka dni wcześniej (20 lipca) rozpoczną się różnego rodzaju warsztaty oraz rekolekcje.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie ks. prof. Jose Anthony Maniparambil z Indii. Gospodarzem ewangelizacji jest diecezja koszalińsko-kołobrzeska z biskupem Edwardem Dajczakiem na czele. Organizatorem przedsięwzięcia jest Szkoła Nowej Ewangelizacji.

Więcej informacji, regulamin uczestnictwa, program zajęć, świadectwa, kontakty, sposoby wsparcia akcji także na odległość oraz zapisy TUTAJ.

Niektóre materiały "Gościa Niedzielnego" o poprzednich edycjach:

W rytmie Ewangelii

Boża miłość jak pączki

Uczą się głosić Jezusa

Szkoła głoszenia

W weekend ruszają do akcji

Ruszyła Przystań z Jezusem

To On sieje i On zbierze

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego akcję:

Przystań z Jezusem 2015
kochaj.my

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma