GN 07/2020 Archiwum

Wydarzyło się w roku 2019. To, co najbardziej nietypowe!

Są wydarzenia, które dzieją się cyklicznie albo co jakiś czas. Choć niejednokrotnie są ważne, przyzwyczajamy się do nich, co sprawia, że nie robią już na nas wrażenia. W tym materiale wybraliśmy takie historie z roku 2019, które zadziwiają swoją nietypowością.

Kolejność wybranych wydarzeń jest przypadkowa. Wybraliśmy 10 największych, naszym zdaniem, osobliwości i uporządkowaliśmy je hasłowo.

7. NAJSTARSZA KOŁOBRZEŻANKA

Wydarzyło się w roku 2019. To, co najbardziej nietypowe!   Szkielet najstarszej kołobrzeżanki. Karolina Pawłowska /Foto Gość

Wiadomo, jak wyglądała. Ktoś zapyta: "Co w tym nietypowego?". Otóż chodzi o kobietę, która żyła 2 tys. lat temu. Więcej w materiale z września:

8. JEDYNA W SWOIM RODZAJU TACA

Wydarzyło się w roku 2019. To, co najbardziej nietypowe!   Chiński juan znaleziony na tacy w św. Wojciechu. ks. Wojciech Parfianowicz /Foto Gość

Taca jest jednym z bardziej ulubionych tematów dotyczących Kościoła, szczególnie wśród osób, które z Kościołem mają niewiele wspólnego. Jednak taca, którą zebrano w październiku w parafii pw. św. Wojciecha w Koszalinie, zadziwia chyba wszystkich. Powiedzieć o niej "nietypowa" to nic nie powiedzieć.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama