Nowy numer 2/2021 Archiwum

Wydarzyło się w roku 2019. To, co najbardziej nietypowe!

Są wydarzenia, które dzieją się cyklicznie albo co jakiś czas. Choć niejednokrotnie są ważne, przyzwyczajamy się do nich, co sprawia, że nie robią już na nas wrażenia. W tym materiale wybraliśmy takie historie z roku 2019, które zadziwiają swoją nietypowością.

Kolejność wybranych wydarzeń jest przypadkowa. Wybraliśmy 10 największych, naszym zdaniem, osobliwości i uporządkowaliśmy je hasłowo. Zobacz też: Wydarzyło się w roku 2019. To, co najważniejsze Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne

1. EWANGELIZACJA ŁOPATĄ

Wydarzyło się w roku 2019. To, co najbardziej nietypowe!   Ewangelizacja przy festiwalu "Sunrise" w Kołobrzegu. ks. Wojciech Parfianowicz /Foto Gość

Szkoła Nowej Ewangelizacji przyzwyczaiła nas do nietypowych akcji. Jednak to, co wydarzyło się podczas lipcowego festiwalu "Sunrise" w Kołobrzegu, zadziwiło chyba nawet samych ewangelizatorów. Łopaty zrobiły swoje. Zresztą, przekonajcie się sami:

2. REKOLEKCJE NA FALI

Wydarzyło się w roku 2019. To, co najbardziej nietypowe!   Rekolekcje na fali w Ustce. Karolina Pawłowska /Foto Gość

Czegoś takiego w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej jeszcze nie było. Owszem, ewangelizowano już na plażach, jednak siostry kanoniczki Ducha Świętego poszły jeszcze dalej... w morze. W długi majowy weekend w Ustce działo się naprawdę sporo. Medytacja słowa Bożego na pokładzie statku to tylko jeden z punktów w programie tych nietypowych rekolekcji.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama