GN 07/2020 Archiwum

Wydarzyło się w roku 2019. To, co najbardziej nietypowe!

Są wydarzenia, które dzieją się cyklicznie albo co jakiś czas. Choć niejednokrotnie są ważne, przyzwyczajamy się do nich, co sprawia, że nie robią już na nas wrażenia. W tym materiale wybraliśmy takie historie z roku 2019, które zadziwiają swoją nietypowością.

Kolejność wybranych wydarzeń jest przypadkowa. Wybraliśmy 10 największych, naszym zdaniem, osobliwości i uporządkowaliśmy je hasłowo. Zobacz też: Wydarzyło się w roku 2019. To, co najważniejsze Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne

1. EWANGELIZACJA ŁOPATĄ

Wydarzyło się w roku 2019. To, co najbardziej nietypowe!   Ewangelizacja przy festiwalu "Sunrise" w Kołobrzegu. ks. Wojciech Parfianowicz /Foto Gość

Szkoła Nowej Ewangelizacji przyzwyczaiła nas do nietypowych akcji. Jednak to, co wydarzyło się podczas lipcowego festiwalu "Sunrise" w Kołobrzegu, zadziwiło chyba nawet samych ewangelizatorów. Łopaty zrobiły swoje. Zresztą, przekonajcie się sami:

2. REKOLEKCJE NA FALI

Wydarzyło się w roku 2019. To, co najbardziej nietypowe!   Rekolekcje na fali w Ustce. Karolina Pawłowska /Foto Gość

Czegoś takiego w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej jeszcze nie było. Owszem, ewangelizowano już na plażach, jednak siostry kanoniczki Ducha Świętego poszły jeszcze dalej... w morze. W długi majowy weekend w Ustce działo się naprawdę sporo. Medytacja słowa Bożego na pokładzie statku to tylko jeden z punktów w programie tych nietypowych rekolekcji.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama