Nowy numer 09/2020 Archiwum

Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne!

Są wydarzenia, które medialnie przechodzą bez większego rozgłosu, ponieważ okazują się mało konfliktowe, nie aż tak wyraziste, czasami też idą w poprzek poprawności politycznej. Generalnie mało się o nich mówi lub mówi się niechętnie. Nie znaczy to, że są nieważne.

Wybraliśmy kilka takich wydarzeń, które - według nas - są właśnie w takim sensie niemedialne. Warto o nich przypomnieć. Na pewno było ich znacznie więcej. Zobacz też: Wydarzyło się w roku 2019. To, co najważniejsze! Wydarzyło się w roku 2019. To, co najbardziej nietypowe!

1. O TYM NIE PISAŁ NIKT

Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne!   ks. Wojciech Parfianowicz /Foto Gość

Oprócz nas. Przy okazji ostatnich październikowych wyborów dużo mówiło się o frekwencji. To jednak siostry klauzurowe dały nam najbardziej wymowną w tym kontekście lekcję patriotyzmu.

2. A KOGO TO OBCHODZI?

Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne!   Sala obrad w budynku Sejmu RP. Jakub Szymczuk /Foto Gość

To znowu coś o wyborach. Kto jeszcze rozlicza przy urnie tych, na których głosujemy, z rzeczy dla nas ważnych, które dotyczą nie tylko ciepłej wody w kranie?

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama