Nowy numer 22/2020 Archiwum

Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne!

Są wydarzenia, które medialnie przechodzą bez większego rozgłosu, ponieważ okazują się mało konfliktowe, nie aż tak wyraziste, czasami też idą w poprzek poprawności politycznej. Generalnie mało się o nich mówi lub mówi się niechętnie. Nie znaczy to, że są nieważne.

Wybraliśmy kilka takich wydarzeń, które - według nas - są właśnie w takim sensie niemedialne. Warto o nich przypomnieć. Na pewno było ich znacznie więcej.

7. MAŁY GEST, WIELKA SPRAWA

Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne!   Prace wykonane przez dziewczęta z MOW. MOW Jastrowie

Staramy się docierać tam, gdzie dzieje się prawdziwe dobro. Warto nagłaśniać takie inicjatywy jak ta w Jastrowiu. Są to akcje lokalne, ale na światowym poziomie sensowności.

8. NA UBOCZU BOLI TAK SAMO

Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne!   Pomnik dzieci utraconych w Redle. Karolina Pawłowska /Foto Gość

Dotychczas pomniki dzieci utraconych kojarzyły się raczej z dużymi ośrodkami, gdzie są szpitale z oddziałami położniczymi. Jednak proboszcz z niewielkiego Redła k. Połczyna-Zdroju uznał, że taki pomnik powinien stanąć także na miejscowym cmentarzu. Jak na to wpadł? Widząc ból rodziców. Oni mieszkają także tam, w Redle.

Zobacz też:

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama