Nowy numer 09/2020 Archiwum

Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne!

Są wydarzenia, które medialnie przechodzą bez większego rozgłosu, ponieważ okazują się mało konfliktowe, nie aż tak wyraziste, czasami też idą w poprzek poprawności politycznej. Generalnie mało się o nich mówi lub mówi się niechętnie. Nie znaczy to, że są nieważne.

Wybraliśmy kilka takich wydarzeń, które - według nas - są właśnie w takim sensie niemedialne. Warto o nich przypomnieć. Na pewno było ich znacznie więcej.

5. A TO CI DOPIERO

Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne!   Bazylika w Skrzatuszu. ks. Wojciech Parfianowicz /Foto Gość

Świadectwo tego człowieka daje do myślenia. Spotkaliśmy go w październiku w Skrzatuszu.

6. NA COŚ TAKIEGO TRUDNO TRAFIĆ

Wydarzyło się w roku 2019. To, co niemedialne!   Droga Krzyżowa w koszalińskiej katedrze w wykonaniu dzieci z ośrodka w Bobrowie. ks. Wojciech Parfianowicz /Foto Gość

A szkoda. To, co wydarzyło się 5 kwietnia w koszalińskiej katedrze, było niezwykle poruszające. Tak skonstruowana Droga Krzyżowa zaskakiwała pod wieloma względami.

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama