GN 42/2019 Archiwum

Źródło dobrych informacji?

Często zaglądam do koszalińsko-kołobrzeskiej mutacji "Gościa Niedzielnego", bo wiem, że zobaczę tam różne odcienie życia w naszej diecezji - mówi Piotr Polechoński, dziennikarz Głosu Koszalińskiego.

Od tych bardzo ważnych, po te trochę mniej istotne, ale równie cenne dla kogoś, kto chce sam się przekonać, że z katolicyzmem w naszym kraju wcale nie dzieje się tak źle, jak to się przedstawia; że na regionalnej, religijnej płaszczyźnie dzieje się naprawdę dużo, aktywności, pomysłów i fajnych inicjatyw nikomu nie brakuje.

Pamiętam jeszcze "Wierzę" - czyli tytuł, który poprzedzał lokalne wydanie "Gościa" - i dzięki temu mogę ocenić jak długą drogę udało się pokonać tym wszystkim, którzy przez te ponad dwie dekady tutaj pracowali.

Teraz jest to w pełni profesjonalna redakcja i co ciekawe tylko w wymiarze papierowym pracująca w rytmie tygodnika, bo rzeczywistość internetowa oznacza, że trzeba jednak pracować "tu i teraz".

I moi koledzy i koleżanki z koszalińsko-kołobrzeskiego "Gościa" świetnie dają sobie z tym radę! Z okazji 25-lecia życzę samych ciekawych tematów i aby dalej fajnie "działo się" się na Waszych stronach.

Piotr Polechoński - Głos Koszaliński

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama