GN 43/2020 Archiwum

Źródło dobrych informacji?

Często zaglądam do koszalińsko-kołobrzeskiej mutacji "Gościa Niedzielnego", bo wiem, że zobaczę tam różne odcienie życia w naszej diecezji - mówi Piotr Polechoński, dziennikarz Głosu Koszalińskiego.

Od tych bardzo ważnych, po te trochę mniej istotne, ale równie cenne dla kogoś, kto chce sam się przekonać, że z katolicyzmem w naszym kraju wcale nie dzieje się tak źle, jak to się przedstawia; że na regionalnej, religijnej płaszczyźnie dzieje się naprawdę dużo, aktywności, pomysłów i fajnych inicjatyw nikomu nie brakuje.

Pamiętam jeszcze "Wierzę" - czyli tytuł, który poprzedzał lokalne wydanie "Gościa" - i dzięki temu mogę ocenić jak długą drogę udało się pokonać tym wszystkim, którzy przez te ponad dwie dekady tutaj pracowali.

Teraz jest to w pełni profesjonalna redakcja i co ciekawe tylko w wymiarze papierowym pracująca w rytmie tygodnika, bo rzeczywistość internetowa oznacza, że trzeba jednak pracować "tu i teraz".

I moi koledzy i koleżanki z koszalińsko-kołobrzeskiego "Gościa" świetnie dają sobie z tym radę! Z okazji 25-lecia życzę samych ciekawych tematów i aby dalej fajnie "działo się" się na Waszych stronach.

Piotr Polechoński - Głos Koszaliński

Czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama