Nowy numer 38/2021 Archiwum

Odmawiam Różaniec. Różaniec to mój przyjaciel

O przeżywaniu wszystkiego w łączności z tajemnicami życia Jezusa i Maryi opowiada Zuzanna Borejko, księgowa z Koszalina, członkini Żywego Różańca w parafii pw. św. Wojciecha oraz Wspólnoty Emmanuel.

Modlitwa różańcowa to dla mnie rozmowa z przyjacielem, a raczej z przyjaciółką – z Maryją.

Poprzez tę modlitwę zapraszam Maryję do mojej codzienności, do mojego serca, rodziny, domu, pracy. A może odwrotnie – to Maryja mnie zaprosiła, żebym razem z Nią przeżywała wszystko, co dobre i piękne w moim życiu w tajemnicach radosnych. Abym szła za Jezusem i słuchała Jego nauczania w tajemnicach światła. Abym każdą trudność, ból i przykrość niosła razem z Nim w tajemnicach bolesnych. A w tajemnicach chwalebnych razem z Duchem Świętym, żebym nigdy nie przestała prosić: Jezu Zmartwychwstały, przymnóż mi wiary.

Zapraszamy do włączenia się w październikowy cykl poświęcony modlitwie różańcowej. Piszcie do nas i podzielcie się swoimi doświadczeniami z Różańcem.

Przeczytaj także:


Administratorem Twoich danych osobowych jest Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach ("My"), dostępny pod adresem e-mail: sekretariat@igomedia.pl i nr tel.: (32) 251 18 07. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: rodo@igomedia.pl. Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego tj. w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Tobą przez okres niezbędny dla jej celów.

Więcej informacji tutaj.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama